Pomůžeme Vám splnit i ty nejodvážnější cíle

Témata z úvodní stránky

Naše služby a balíčky

Vyšší výkonnost sportovců

Výkon našeho těla bude vždy záviset na několika faktorech. Pomineme-li pevné zdraví, tak tím hlavním je nepochybně kvalitní trénink. Bez něj můžeme jen těžko čekat zlepšování našich výkonů.

Dnes už je ale jasné, že na náš výkon má velký vliv i druhý faktor, a to je vhodně zvolený stravovací režim. Sportující organismus má totiž vyšší nároky na příjem živin, a to jak makroživin, tak i mikroživin jako jsou vitamíny a minerály. Bez nich anebo při jejich nízkých hladinách náš výkon s každým dalším těžkým tréninkem naopak klesá. Pro nás jako sportovce je pak těžké pochopit, proč se očekávané výkony nedostavují. A právě proto Vám nabízíme efektivní kombinaci pravidelné diagnostiky a individualizace Vašeho stravovacího režimu. Budeme s Vámi rádi konzultovat i Vaše tréninkové plány, ale spíš ve vztahu k bilanci příjmu a výdeje energie a živin. Nehrajeme si na univerzální trenéry pro jakýkoliv sport 😊.

Projděte si tedy sekci služby od diagnostiky až po balíčky služeb pro sportovce a pokud Vás osloví, pak stačí už jen domluvit si první schůzku.

Tím třetím faktorem ovlivňující náš výkon je naše psychika a vůle. Pokud během naší spolupráce zaznamenáme náznak potřeby konzultace s odborníkem v této oblasti, určitě Vám to nezatajíme. Momentálně ale v oblasti psychologie žádný servis neposkytujeme.

Chci zhubnout

Asi není potřeba rozebírat, proč je nadváha a v horším případě obezita jednou z největších a nejčastějších příčin zdravotních problémů dnešní populace. Pro mnohé z nás představuje obezita i problém estetický.

Pokud jste se proklikali až sem, nemusíme dál ztrácet čas.

Ano, jsme schopni Vám pomoci a rádi to uděláme. Než se ale pustíte do výběru našich služeb, tak si musíme udělat jasno o našem přístupu k Vašemu hubnutí. 😊

Pracujeme na základě přesné diagnostiky Vašeho organismu. Podle jejích výsledků a Vašich cílů pak nastavujeme stravovací a pohybový režim tak, abyste víc energie vydali a méně přijali, ale zároveň jsme nijak neohrozili fungování Vašeho metabolismu.

To znamená, že nenabízíme žádné zázračné diety, žádné super revoluční koktejly ani žádné doplňky, se kterými zhubnete u televize. Jedním dechem je ale třeba dodat, že pracujeme s novými trendy ve výživě. Využíváme ale jen postupy ověřené seriózními studiemi.

Navrhneme pro Vás jídelníček bohatý na všechny důležité živiny a pohybový plán, který Vám umožní efektivnější redukci váhy v čase. Bez Vaší pomoci v podobě jisté změny stravovacích návyků a přidání přiměřeného pohybu to prostě nepůjde. Za to Vám ale můžeme garantovat, že nebudete trpět hladem a nemusíte se bát, že po ukončení programu se kila rychle vrátí.

Jestliže je Vám tahle filozofie blízká, pak jsme už jen krůček od startu naší spolupráce. Mrkněte na sekci služby, projděte ji od diagnostiky až k naším balíčkům pro hubnutí a domluvte si první schůzku. Budeme se těšit 😊.

Růst svalové hmoty

Pomalý růst svalové hmoty je asi nejčastější téma v českých posilovnách. Jasně, kdo chce růst, musí makat 😊, ale na jednu podstatnou věc se velmi často zapomíná.

Na sebemenší nárůst svalové hmoty potřebujete tělu zajistit “energetický přebytek“. Pokud totiž naše tělo nemá dost energie na své potřeby, nemá žádnou chuť něco budovat a s radostí použije klidně i bílkoviny z drahých doplňků výživy na obyčejnou tvorbu energie. Prostě je spálí. V takovém případě, kdy organismus na tvorbu energie využívá bílkoviny (protože nemá dost sacharidů a tuku) se navíc výrazně zatěžují játra a ledviny, které se na odbourávání bílkovin pěkně nadřou.

Netvrdím, že je to Váš případ, ale pokud Vaše svaly podle Vás rostou pomalu, pak je třeba začít u základů.

To nejdůležitější je detailní a pravidelná diagnostika doplněná individualizovaným stravovacím plánem. Pokud Vašemu tělu zajistíme dostatek energie a správný poměr živin, pak už to bude jen na Vás a Vašem posilovacím nasazení.

Mrkněte na naše služby od diagnostiky až po naše balíčky. Ty s označením SPORT nebo FIT & HAPPY Vám budou určitě vyhovovat. Pokud se pro nějakou naši službu rozhodnete, stačí si jen domluvit první schůzku.

Jsem fit a chci žít zdravě

Žijete zdravě, sportujete a cítíte se dobře. Zároveň ale nechcete usnout na vavřínech nebo něco zanedbat do budoucna?

Objednejte se na diagnostiku a základní konzultaci, kdy s Vámi projdeme Vaše stravovací a režimové návyky a porovnáme předpokládaný stav Vašeho organismu s výsledky z diagnostiky (analýza složení těla, analýza stavu cévního systému a autonomního nervového systému, popř. i krevní test zaměřený na biochemické parametry organismu). V tom nejlepším případě zjistíme, že všechno je, jak má být a pro Váš dobrý pocit bude stačit dodržovat Váš současný režim a čas od času se ujistit výsledky opakované diagnostiky.

Pokud ve Vaší výživě najdeme oblasti, které by se daly zlepšit, bude už jen na Vás, jestli takového zlepšení dosáhnete ve spolupráci s námi nebo budete pokračovat vlastní cestou. Samozřejmě i v takovém případě jsme připraveni Vás podpořit v rámci jednorázových konzultací na Vámi zvolené téma. Víc informací o možnostech konzultací najdete na stránce služby v sekci osobní konzultace.

50 plus? No a co?

Speciální nutriční a pohybový program pro padesátníky a pokročilejší ročníky.

Už vám bylo padesát, ale nevidíte důvod, proč by vás zrovna tohle číslo mělo nějak omezovat? V tom případě je ten správný čas, dát Vašemu tělu všechno, co pro zdravé fungování potřebuje.

A jak zjistíte, co mu vlastně dát? Začneme tělesnou diagnostikou, analýzou stresu a cévního systému a podíváme se i na parametry vaší krve.

Potom sestavíme takový stravovací plán, který Vám pomůže doplnit makro i mikro živiny v množství a složení ušitém přesně pro Vás. Zaměříme se na mikronutrienty podporující mineralizaci kostí, snižování hladiny cholesterolu a krevního tlaku, celkové zlepšení prokrvení organismu, podporu srdce, jater, ledvin a dalších orgánů. Zajistíme dostatek látek. které tělo po padesátce může postrádat.

Pohybový plán pak pomůže s kontrolou hmotnosti, zlepšením kondice, spánku a pocitem celkové spokojenosti.

Padesátka opravdu není důvodem ke špatné náladě. Sám dobře vím, o čem mluvím 😊.

Diagnostika

Analýza složení těla na přístroji InBody 270

Rychlá analýza složení těla na InBody 270 bez konzultace a vysvětlení výsledků

Analýza zahrnuje kompletní vyšetření na přístroji InBody 270 – váha, procentuální zastoupení svalů, tuku, vody a minerálů, segmentální analýza – stanovení bazálního metabolismu, analýza viscerálního tuku, vnitrobuněčné a mimobuněčné vody, stanovení biologického věku a další indikátory stavu organismu.

Výstupem pro klienta je zpráva s výsledky měření v papírové nebo elektronické formě. 

Analýza složení těla na InBody 270 s podrobným vysvětlením výsledků

Analýza zahrnuje kompletní vyšetření na přístroji InBody 270 – váha, procentuální zastoupení svalů, tuku, vody a minerálů, segmentální analýza – stanovení bazálního metabolismu, analýza viscerálního tuku, vnitrobuněčné a mimobuněčné vody, stanovení biologického věku a další indikátory stavu organismu.

Všechny položky uvedené ve zprávě s výsledky měření jsou klientovi srozumitelně vysvětleny a klient je upozorněn na případné rizikové faktory vyplývající z naměřených výsledků.

Výstupem pro klienta je zpráva s výsledky měření v papírové nebo elektronické formě. 

Analýza stavu cévního systému a autonomního nervového systému na přístroji MaxPulse

Vyšetření na přístroji MaxPulse je velmi jednoduché a zcela neinvazivní. Přístroj MaxPuls pracuje na principu pletysmografie. Měření se provádí v sedě. Nasadíme Vám na ukazovák levé ruky malou sondu a během 3 – 5 minut budeme znát výsledek.

Chcete vědět víc o principu měření na přístroji MaxPulse?

Krevní test zaměřený na biochemické parametry organismu (balíčky SPORT a FIT)

Krevní testy jsou prováděny v naší partnerské laboratoři. Před testem si vyžádejte zákaznický kód, pod kterým se objednáte v laboratoři. Podle něj budou také vybrány specifické biochemické parametry krve pro analýzu. Zajímá nás především hladina minerálů, vitamínu B12, některých enzymů a hormonů kritických pro správnou funkci metabolismu. Výsledek testu bude diskutován při následující konzultaci v rámci balíčků SPORT nebo FIT.

Měření krevního tlaku

Krevní tlak je měřen standardním digitálním tlakoměrem s pružnou manžetou. Výsledky měření vhodně doplňují ostatní prováděné analýzy. V případě opakovaného naměření zvýšené nebo vysoké hodnoty je klientovi doporučena návštěva odborného lékaře (pokud již léčbu hypertenze nepodstupuje).

Diagnostika MAX

Diagnostický balíček, který zahrnuje  analýzu složení těla na InBody 270, analýzu stavu cévního systému a autonomního nervového systému na přístroji MaxPulse a měření krevního tlaku za zvýhodněnou cenu.

Diagnostika SPORT

Diagnostický balíček, který zahrnuje  analýzu složení těla na InBody 270, analýzu stavu cévního systému a autonomního nervového systému na přístroji MaxPulse, měření krevního tlaku a navíc krevní rozbor zaměřený na biochemické parametry organismu za zvýhodněnou cenu.

Diagnostika 50 plus

Diagnostický balíček, který zahrnuje  analýzu složení těla na InBody 270, analýzu stavu cévního systému a autonomního nervového systému na přístroji MaxPulse, měření krevního tlaku a navíc krevní rozbor zaměřený na biochemické parametry organismu padesátníků a starších za zvýhodněnou cenu.

Příprava výživových a pohybových plánů

Vstupní konzultace

V rámci vstupní konzultace Vás podrobně seznámíme s přístupem a metodami našeho studia. Následně podáte svému konzultantovi potřebné informace o Vašem stávajícím stravovacím režimu a pohybových aktivitách. Součásti vstupní konzultace je také rodinná anamnéza a další zjištění důležitá pro naši spolupráci. Budete s námi zároveň diskutovat svůj plánovaný cíl a dobu, za kterou chcete cíl dosáhnout. Výsledkem je pak výběr vhodné diagnostiky, její provedení a okamžité vypracování energetické bilance a poměru základních živin. Bilanční tabulka také dává jasnou představu o reálném čase k dosažení Vašeho cíle. To se týká případů managementu hmotnosti nebo nabírání svalové hmoty. U zvyšování sportovní výkonnosti se jedná spíš o první indikátory případného dalšího zaměření.

Pro maximální efektivitu vstupní konzultace je vhodné dodat detailní zápis 5 – 7mi dnů (3 – 5 všední a 2 víkendové) Vašeho stávajícího jídelníčku. 

V případě, kdy se jako klient objednáváte s předstihem, jsme schopni poskytnout Vám přihlašovací údaje do webového portálu Nutri Data, kde můžete svůj jídelníček zaznamenávat. Pokud pracujete s jinou oblíbenou aplikací (např. Kalorické tabulky), pak s námi můžete sdílet výstupy z dané aplikace. 

Je také možné dodat nám zápis jídelníčku ve formátu MS Word nebo MS Excel, případně v jiném textovém/tabulkovém formátu.

V případě, že nestihnete jídelníček zaznamenat v době mezi objednáním a vstupní konzultací, budete během vstupní konzultace požádáni o jeho dodání. Tím se ale vypracování Vašeho nového výživového plánu zdrží minimálně o 1 týden.

Vyhodnocení Vašeho stávajícího stravovacího a pohybového režimu

Po dodání Vašeho stávajícího jídelníčku jsou hodnoty energie a zastoupení živin porovnány s výsledky diagnostiky a konfrontovány s Vašimi cíli. Do této analýzy je také zahrnut Váš stávající pohybový režim. 

V tu chvíli máme všechny důležité informace pro přípravu návrhu nového stravovacího a pohybového plánu. V případě sportovců nepřipravujeme nový pohybový plán, ale navrhujeme vhodné úpravy Vašeho tréninkového plánu. Samozřejmě pouze v případě, že o to jako klient projevíte zájem 😊.

Příprava individuálního vzorového jídelníčku

Individuální vzorový jídelníček je připravován na 7 – 15 dní podle zvoleného balíčku služeb. Samozřejmě je možné dohodnout počet dní nad rámec daného balíčku přímo s námi. 

Zde je nutné zmínit jeden důležitý fakt. Cílem individuálního jídelníčku není diktovat Vám, co byste měl jíst v pondělí a co ve středu. Všichni dobře víme, že často máme náladu na nějaké jídlo a striktní dodržování pořadí jídel by nebylo příliš praktické. 

Individuální vzorový jídelníček má jeden naprosto zásadní cíl:

UKÁZAT VÁM JAKÁ JÍDLA A V JAKÉM MNOŽSTVÍ SPLŇUJÍ POŽADAVKY NA KALORICKOU HODNOTU A ZASTOUPENÍ ŽIVIN PRÁVĚ PRO VÁŠ STRAVOVACÍ REŽIM.

Rozvržení jídel v rámci jednoho dne pak také dává jasnou informaci o vyvážení příjmu energie a živin během dne.

Vnímáním jídelníčku a jeho používáním se  brzy naučíte, jaké potraviny a v jakém množství si během dne můžete dopřát abyste dokázali splnit svoje výživové cíle. V oblasti využívání jídelníčku a případných modifikací jsme Vám vždy nablízku a připraveni kdykoliv pomoci a poradit. Pokud by Vám totiž jídelníček nevyhovoval nebo jste nevěděli, jak podle něj jíst, nebylo by možné se k cíli ani přiblížit, natož ho dosáhnout.

Návrh pohybových aktivit

Na základě informací získaných při vstupní konzultaci a diagnostice připravíme vyvážený návrh pohybových aktivit, které Vám pomohou postupovat správným směrem, ať už v oblasti redukce váhy, nabírání svalové hmoty, zlepšování výkonnosti, či dosažení lepší tělesné rovnováhy.
Každý z Vás obdrží individualizovaný výpočet možné spotřeby energie pří různých sportovních/pohybových aktivitách (obrázek dole) a návrh toho jaké aktivity, jak dlouho a jak často byste měli během týdne podnikat. Zároveň Vám vysvětlíme, jaký sport je vhodný pro daný účel a proč.

Se sportovci a klienty, kteří budou mít zájem pak probereme témata spojená se zlepšováním fyzické výkonnosti v různých sportech. Vysvětlíme si pojmy jako tepová frekvence, aerobní, smíšený a anaerobní režim, laktátová křivka, tvorba a růst svalů, metabolismus bílkovin, energetické pochody v našem těle a podobně.

zdravé hubnutí, vzor sportovních aktivit

Individuální posouzení vhodnosti výživových doplňků

Nejsme prodejci žádné značky výživových doplňků, ani sami žádné doplňky nevyrábíme. Proto naším jediným zájmem je, abyste věděli, co Vám doplňky výživy mohou přinést a zda je ve Vašem případě vůbec nutné tyto výrobky používat.
V obecné rovině se dá říci, že sportovci si díky doplňkům výživy mohou snáze a rychleji doplnit živiny, které spotřebovali při tréninku nebo závodě. Zrovna tak při nabírání svalové hmoty mohou doplňky výživy pomoci. Je ale vždycky důležité je vhodně zařadit do stravovacího plánu a mít jistotu, že je tělo dokáže v danou chvíli využít.
Pomůžeme Vám tedy v rozhodování, zda doplňky ano či ne a zároveň i s případným výběrem vhodného výrobku.

Osobní konzultace

Jednorázové konzultace pro klienty, kteří nechtějí zvýhodněný balíček služeb

Pokud máte svůj vlastní plán, jak žít zdravě a cítit se dobře, ale přeci jen se chcete na něco zeptat, nebo se o Vašem názoru poradit s odborníkem, není to žádný problém. Obraťte se na nás buď telefonicky nebo přes náš kontaktní formulář a my Vám rádi pomůžeme. Jednoduché otázky zvládneme hned a bezplatně. Témata vyžadující delší rozhovor a více informací o Vašem životním stylu pak probereme při jednorázové placené konzultaci. Nebojte se, řešení spolu určitě najedeme.

Pravidelné konzultace v rámci našich balíčků služeb

Pokud si vyberete jakýkoliv balíček našich služeb, najdete v něm daný počet pravidelných konzultací, které slouží především pro:

 • pravidelnou kontrolu Vašeho pokroku. Díky pravidelnému provádění správné diagnostiky budeme přesně vědět, jestli Vaše tělo reaguje na zvolený program tak, jak chceme
 • pro vysvětlení případných změn ve stravovacím nebo pohybovém režimu v závislosti na stavu Vašeho organismu (při změnách váhy, či poměru svalové hmoty je třeba upravit také kalorické a výživové hodnoty jídelníčku)
 • jakékoli dotazy z oblasti výživy, sportu, obecného fungování lidského organismu, které Vás napadnou a budou pro Vás důležité. Nepředstíráme, že jsme vševědoucí, pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, určitě Vám nebudeme lhát. Budeme se ale snažit danou odpověď získat a sdílet ji s Vámi buď elektronicky nebo na příští konzultaci

Balíčky našich služeb

Balíčky SPORT pro zvýšení výkonnosti nebo nabírání svalové hmoty

Uvážíme-li, jak dlouho trvá našemu tělu akceptovat změnu ve výživě nebo v oblasti fyzické zátěže a jak dlouho mu zabere třeba stabilizace metabolismu po redukčním režimu, musíme si přiznat, že navazovat spolupráci jen na pár týdnů, nemá ve většině případů velký smysl.

Pokud vážně chceme pro naše tělo nějakou změnu k lepšímu a pokud tuto změnu chceme správně ukotvit v našem každodenním životě, pak minimální smysluplná doba spolupráce s naším studiem je 3 měsíce a doporučená doba spolupráce je 6 měsíců.

Tomu odpovídá i nastavení všech našich balíčků služeb.

Nikoho ale nebudeme nutit k využití těchto balíčků. Pokud jste přesvědčeni, že víte jak na to a potřebujete jen diagnostiku a trochu konzultace na začátku, není to žádný problém. Vyberete si prostě jen tu službu, která pro Vás v dané situaci bude představovat tu nejlepší cestu k Vašemu cíli.

Balíček SPORT OPTIMUM

 • Délka spolupráce: 3 měsíce
 • Základní/vstupní konzultace
 • 1 x diagnostika SPORT
 • 2 x diagnostika MAX
 • Vyhodnocení stávajícího jídelníčku a sportovních aktivit
 • Nastavení stravovacího plánu pro dosažení Vašich cílů (složení těla, výkonnost)
 • Návrh možných úprav vašeho tréninku pro dosažení Vašich cílů (výkonnost)
 • Příprava individuálního jídelníčku (7 plných dní) v souladu se stravovacím plánem
 • Doporučení vhodných doplňků výživa v případě klientova zájmu
 • 2 x standardní konzultace (úprava plánu podle aktuálních výsledků)

Balíček SPORT PREMIUM

 • Délka spolupráce: 6 měsíců

 • Základní/vstupní konzultace
 • 2 x diagnostika SPORT
 • 3 x diagnostika MAX
 • Vyhodnocení stávajícího jídelníčku a sportovních aktivit
 • Nastavení stravovacího plánu pro dosažení Vašich cílů (složení těla, výkonnost)
 • Návrh možných úprav vašeho tréninku pro dosažení Vašich cílů (výkonnost)
 • Doporučení vhodných doplňků výživy v případě klientova zájmu
 • Příprava individuálního jídelníčku (10 plných dní) v souladu se stravovacím plánem
 • 4 x standardní konzultace (úprava plánů podle aktuálních výsledků)

Balíčky HUBNUTÍ pro redukci váhy a formování těla

Tento odstavec se opakuje proto, aby si ho přečetli i ti, kdo se do této sekce dostali přes navigační tlačítko nahoře na této stránce

Uvážíme-li, jak dlouho trvá našemu tělu akceptovat změnu ve výživě nebo v oblasti fyzické zátěže a jak dlouho mu zabere třeba stabilizace metabolismu po redukčním režimu, musíme si přiznat, že navazovat spolupráci jen na pár týdnů, nemá ve většině případů velký smysl.

Pokud vážně chceme pro naše tělo nějakou změnu k lepšímu a pokud tuto změnu chceme správně ukotvit v našem každodenním životě, pak minimální smysluplná doba spolupráce s naším studiem je 3 měsíce a doporučená doba spolupráce je 6 měsíců.

Tomu odpovídá i nastavení všech našich balíčků služeb.

Nikoho ale nebudeme nutit k využití těchto balíčků. Pokud jste přesvědčeni, že víte jak na to a potřebujete jen diagnostiku a trochu konzultace na začátku, není to žádný problém. Vyberete si prostě jen tu službu, která pro Vás v dané situaci bude představovat tu nejlepší cestu k Vašemu cíli.

Balíček HUBNUTÍ OPTIMUM

 • Délka spolupráce: 3 měsíce

 • Základní/vstupní konzultace
 • 3 x diagnostika MAX (každých 6 týdnů)
 • Vyhodnocení stávajícího jídelníčku a pohybových aktivit
 • Nastavení stravovacího plánu pro dosažení Vašeho cíle redukce váhy
 • Nastavení pohybového plánu pro dosažení Vašeho cíle redukce váhy
 • Příprava individuálního jídelníčku (7 plných dní) v souladu se stravovacím plánem
 • 3 x standardní konzultace (úprava plánu podle aktuálních výsledků)

Balíček HUBNUTÍ PREMIUM

 • Délka spolupráce: 6 měsíců

 • Základní/vstupní konzultace
 • 5 x diagnostika MAX (každých 6 týdnů)
 • Vyhodnocení stávajícího jídelníčku a pohybových aktivit
 • Nastavení stravovacího plánu pro dosažení Vašeho cíle redukce váhy
 • Nastavení pohybového plánu pro dosažení Vašeho cíle redukce váhy
 • Příprava individuálního jídelníčku (10 plných dní) v souladu se stravovacím plánem
 • Doporučení vhodných doplňků výživy v případě klientova zájmu
 • 5 x standardní konzultace (úprava plánu podle aktuálních výsledků)

Balíčky FIT & HAPPY pro dobrý pocit a zdravý životní styl

Tento odstavec se opakuje proto, aby si ho přečetli i ti, kdo se do této sekce dostali přes navigační tlačítko nahoře na této stránce

Uvážíme-li, jak dlouho trvá našemu tělu akceptovat změnu ve výživě nebo v oblasti fyzické zátěže a jak dlouho mu zabere třeba stabilizace metabolismu po redukčním režimu, musíme si přiznat, že navazovat spolupráci jen na pár týdnů, nemá ve většině případů velký smysl.

Pokud vážně chceme pro naše tělo nějakou změnu k lepšímu a pokud tuto změnu chceme správně ukotvit v našem každodenním životě, pak minimální smysluplná doba spolupráce s naším studiem je 3 měsíce a doporučená doba spolupráce je 6 měsíců.

Tomu odpovídá i nastavení všech našich balíčků služeb.

Nikoho ale nebudeme nutit k využití těchto balíčků. Pokud jste přesvědčeni, že víte jak na to a potřebujete jen diagnostiku a trochu konzultace na začátku, není to žádný problém. Vyberete si prostě jen tu službu, která pro Vás v dané situaci bude představovat tu nejlepší cestu k Vašemu cíli.

Balíček FIT & HAPPY OPTIMUM

 • Délka spolupráce: 3 měsíce
 • Základní/vstupní konzultace
 • 1 x diagnostika SPORT
 • 2 x diagnostika MAX
 • Vyhodnocení stávajícího jídelníčku a pohybových aktivit
 • Nastavení stravovacího plánu pro dosažení Vašich cílů (složení těla, výkonnost)
 • Návrh možných úprav Vašeho pohybového režimu podle Vašeho cíle
 • Příprava individuálního jídelníčku (7 plných dní) v souladu se stravovacím plánem
 • Doporučení vhodných doplňků výživy v případě klientova zájmu
 • 2 x standardní konzultace (úprava plánu podle aktuálních výsledků)

Balíček FIT & HAPPY PREMIUM

 • Délka spolupráce: 6 měsíců

 • Základní/vstupní konzultace
 • 2 x diagnostika SPORT
 • 3 x diagnostika MAX
 • Vyhodnocení stávajícího jídelníčku a sportovních aktivit
 • Nastavení stravovacího plánu pro dosažení Vašich cílů (složení těla, výkonnost)
 • Návrh možných úprav Vašeho pohybového režimu podle Vašeho cíle
 • Příprava individuálního jídelníčku (10 plných dní) v souladu se stravovacím plánem
 • Doporučení vhodných doplňků výživy v případě klientova zájmu
 • 4 x standardní konzultace (úprava plánů podle aktuálních výsledků)

Balíčky 50 PLUS

Tento odstavec se opakuje proto, aby si ho přečetli i ti, kdo se do této sekce dostali přes navigační tlačítko nahoře na této stránce

Uvážíme-li, jak dlouho trvá našemu tělu akceptovat změnu ve výživě nebo v oblasti fyzické zátěže a jak dlouho mu zabere třeba stabilizace metabolismu po redukčním režimu, musíme si přiznat, že navazovat spolupráci jen na pár týdnů, nemá ve většině případů velký smysl.

Pokud vážně chceme pro naše tělo nějakou změnu k lepšímu a pokud tuto změnu chceme správně ukotvit v našem každodenním životě, pak minimální smysluplná doba spolupráce s naším studiem je 3 měsíce a doporučená doba spolupráce je 6 měsíců.

Tomu odpovídá i nastavení všech našich balíčků služeb.

Nikoho ale nebudeme nutit k využití těchto balíčků. Pokud jste přesvědčeni, že víte jak na to a potřebujete jen diagnostiku a trochu konzultace na začátku, není to žádný problém. Vyberete si prostě jen tu službu, která pro Vás v dané situaci bude představovat tu nejlepší cestu k Vašemu cíli.

Balíček 50 PLUS OPTIMUM

 • Délka spolupráce: 3 měsíce
 • Základní/vstupní konzultace
 • 1 x diagnostika 50 +
 • 2 x diagnostika MAX
 • Vyhodnocení stávajícího jídelníčku a pohybových aktivit
 • Nastavení stravovacího plánu pro dosažení Vašich cílů (složení těla, výkonnost)
 • Návrh možných úprav Vašeho pohybového režimu podle Vašeho cíle
 • Příprava individuálního jídelníčku (7 plných dní) v souladu se stravovacím plánem
 • Doporučení přírodních zdrojů důležitých mikroživin (vitamínů, minerálů, aktivních látek)
 • Doporučení vhodných doplňků výživy v případě klientova zájmu
 • 2 x standardní konzultace (úprava plánu podle aktuálních výsledků)
 •  

Balíček 50 PLUS PREMIUM

 • Délka spolupráce: 6 měsíců
 • Základní/vstupní konzultace
 • 2 x diagnostika 50 +
 • 3 x diagnostika MAX
 • Vyhodnocení stávajícího jídelníčku a sportovních aktivit
 • Nastavení stravovacího plánu pro dosažení Vašich cílů (složení těla, výkonnost)
 • Návrh možných úprav Vašeho pohybového režimu podle Vašeho cíle
 • Příprava individuálního jídelníčku (10 plných dní) v souladu se stravovacím plánem
 • Doporučení přírodních zdrojů důležitých mikroživin (vitamínů, minerálů, aktivních látek)
 • Doporučení vhodných doplňků výživy v případě klientova zájmu
 • 4 x standardní konzultace (úprava plánů podle aktuálních výsledků)
 •  

Dny zdravého života pro firmy

Řada výzkumů prokazuje, že zaměstnanci firem, které se starají o prevenci a osvětu v oblasti zdraví a zdravého životního stylu, jsou méně nemocní, spokojenější a jejich výkon je kontinuálně vyšší.

Proto k našim službám patří i přednášky a workshopy pro firmy.

Den zdravého života většinou koncipujeme ve dvou blocích. V tom prvním je přednáška na téma zdravá výživa a její vliv na náš život (cca 60 minut + 20 minut diskuse). Je ale možné domluvit i jiné téma z oblasti výživy. Druhý blok je pak věnován diagnostice složení těla, případně i diagnostice cévního systému a autonomního nervového systému pro jednotlivce. Výstupem jsou diagnostické reporty s krátkým doporučením pro zaměstnance, kteří se diagnostiky zúčastnili. Maximální kapacita v rámci diagnostického bloku je 8 zaměstnanců/hodina.

Cena firemních worlshopů se odvíjí vždy od specifických požadavků jednotlivých zákazníků (firem). Cenovou nabídku připravíme na základě Vašich požadavků.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy vystavujeme na všechny typy našich služeb. Prostě si jen vyberete jakou službu chcete darovat. Máte také možnost zadat pouze částku, kterou chcete darovat a výběr konkrétní služby nechat na obdarovaném. 

Jednodušší už to být nemůže. Klikněte na tlačítko “DO OBSCHODU” a začněte nakupovat stejně, jako v ostatních e-shopech. Platit můžete kartou, převodem nebo až při osobním odběru u nás v domě Radost.

Pokud máte specifické přání ohledně údajů uvedených na poukazu, napište je prosím do poznámky v objednávce nebo nás kontaktujte (mail, telefon, kontaktní formulář). Rádi poukaz upravíme podle vašich představ.

Neváhejte, vyberte pro své blízké tu nejvhodnější službu nebo částku, kterou jim chcete darovat a objednejte si dárkový poukaz teď hned v našem e-shopu.

Začněte s námi ještě dnes

Patentovaná technologie DSM BIA a DSMF BIA vám umožňuje přesné měření bez ohledu na pohlaví, věk, nemoc nebo etnický původ. Tato technologie nevyužívá, tak jako jiná BIA zařízení, empirický odhad. Díky přístrojům InBody můžete mít jasný přehled o tom, kde konkrétně jste zredukovali tělesný tuk nebo jste nabrali svalovou hmotu.

Metodu BIA neboli bioelektrickou impedanční analýzu používají vědci už od 60. let minulého století. Stojí na principu působení mírného – pro člověka takřka nepostřehnutelného – střídavého proudu na tělo. Jako odpověď přístroj získá a vyhodnotí tzv. index impedance – elektrický odpor tkání. Z něj vypočte podíl vody a zbylých struktur v těle.

InBody: První komerční analyzátor složení těla na světě

Zatímco první přístroje na principu BIA přinášely jen přibližné výsledky a vyžadovaly korekci pomocí statistických hodnot, InBody dokáže velmi přesně změřit složení jednotlivých částí těla konkrétního člověka. Využívá pokročilé multi-frekvenční měření (DSM-Bia). Měří tak přímo bez využití statistických proměnných podle věku nebo pohlaví.

InBody představil v roce 1996 Dr. Cha jako „první světový komerční analyzátor složení těla“. Dnes ho používají a uznávají odborníci na výživu, sport a celkově zdravý životní styl. Uplatňuje se i v klinických výzkumech založených na sledování změn ve složení těla.

Výhody InBody měření:

 • Mimořádně přesné výsledky
 • Snadné a bezbolestné použití přístroje
 • Během cca 15 minut zjistíte aktuální skladbu Vašeho těla a odhad potenciálních rizik

 

inbody ukazka

 

Ukázka části výsledků InBody testu

Pro přesnější výsledky doporučují odborníci svléct se do spodního prádla, není to však nutností.

TIP: Na měření přijďte nejlépe na lačno. Ani to však není podmínkou. Opakované měření by se mělo provádět za stejných podmínek.

APG = AKCELEROVANÁ FOTOPLETYSMOGRAFIE
Pulsová (=pulzní) vlna je fenomén, vznikající (díky elasticitě cév) při stahu srdce a vypuzení objemu krve do systémového řečiště. Tím vzniká v cévní stěně tlaková vlna, jejíž rychlost je mnohonásobně větší než tok krve. Rychlost jejího šíření závisí především na elasticitě cévní stěny, která může být díky ukládání tukových částic snížena (ateroskleróza). Čím je elasticita menši, tím je rychlost pulsové vlny větší a stoupají tak nároky na srdeční práci (čímž je srdce dlouhodobě přetěžováno).
Pulsové vlny se liší nejen svou rychlosti, ale i tvarem. Pulsovou vlnu tvoří dvě hlavní komponenty. První z nich je způsobena systolickou tlakovou vlnou, která vzniká vypuzením krve z levé komory přes aortu a její distribuci do periferních oblastí. Druha komponenta je tvořena odrazem postupují pulsové vlny (k odrazu dochází např. na cévních větveních). Při vzestupu objemu krve v systole je absorbováno vice světelných paprsků, na fotodiodu tak dopadá méně světelných paprsků než v diastole, kdy je absorpce nižší.
Tvar pulsové vlny ovlivňuje cela řada faktorů, jako jsou věk (s věkem roste tuhost cévní stěny a snižuje se elasticita), pohlaví, tělesná výška, tělesná zdatnost a srdeční frekvence.
Analýza pulsové vlny je tedy využívána jako metoda umožňující zhodnocení stavu cév, kardiovaskulárních, ale i dalších onemocněni a jejich vývoje.

Kompletní informace o přístroji MaxPulse je možné najít na webu společnosti Inbody  

 

Při měření se nehýbejte a nemluvte.
– 10 minut před měření relaxujte, necvičte.
– Nenamáhejte se a pravidelně dýchejte. Zdržte se pomalého dýchání během měření.
– Držte sondu v úrovni vašeho srdce.
– Při měření mějte otevřené oči.
– Při arytmii a nemoci srdce, konzultujte měření s lékařem.
– Měření se doporučuje v ranních hodinách.
– 3 hodiny před měřením nekuřte, neužívejte léky a nepijte kávu.
– Den před měřením nepijte alkohol.
– Před měřením si sundejte doplňky (prsteny, hodinky).
– Neprovádějte měření po jídle.
– Měření by mělo být prováděno v tiché a pohodlné místnosti (teplota místnosti 22℃~26℃).

Výsledky analýzy Vám budou kompletně a detailně vysvětleny. Následně Vám je předáme v papírové nebo elektronické formě.

Kontakt

Studio CÍL

Dům Radost (8. patro)

Nám. Winstona Churchilla 1800/2

Praha 3

13000

Česká republika

Sledujte nás